tel. 81 749 58 80
biuro@autobroker.pl

KONA. Nowy SUV Hyundai.

Ty kreujesz

Pewna siebie i wyjątkowa, KONA została zaprojektowana, by przyciągać spojrzenia i przyspieszać bicie serca. Odważny design zwraca uwagę swoimi wyrazistymi kształtami, eleganckimi lampami LED i jedynymi w swoim rodzaju detalami, które podkreślają charakter nowego SUVa.

Stylistyka modelu

Opływowe linie i muskularna sylwetka sprawiają, że nowy model KONA jest niepowtarzalny pod każdym względem. Kontrastujący dach oraz zewnętrzne lusterka w dwóch kolorach do wyboru, dają Ci możliwość indywidualnego dopasowania samochodu do Twojego stylu. Odważ się być sobą.

Ty kreujesz

Łącząc opływowe linie ze stylową sylwetką, nowy Hyundai KONA jest wyrazisty pod każdym kątem. Wyraziste kształty oraz kontrastujące nadkola podkreślają odważny design nowego SUVa

 

 

Hyundai KONA zapewni Ci łączność, której oczekujesz i innowacje, które sprawiają, że życie staje sie łatwiejsze – np. Head-up display. Wysokiej jakości system nagłośnienia marki Krell dostarcza znakomitą jakość dźwięku, dzięki czemu możesz dać czadu dokądkolwiek zmierzasz.

 
 

Head-up display (HUD)

Elektroniczny wyświetlacz przezierny to wiodąca w tej klasie technologia, która poprawia Twoje bezpieczeństwo i wprost na linii Twojego wzroku wyświetla najważniejsze informacje na temat prędkości, polecenia nawigacji, ostrzeżenia i komunikaty.

 

8-calowy ekran dotykowy

KONA zapewni Ci stałą łączność i innowacje, które sprawiają, że wszystko staje się dużo łatwiejsze.

 

Design

Ty decydujesz

Dopasuj Hyundaia KONA do Twojego stylu. Sprawdź próbnik kolorów, aby spersonalizować swoją wersję. Wybierz kolor dachu, sportowe aluminiowe felgi, kolor wnętrza oraz odważny kolor nadwozia taki jak Blue Lagoon lub Acid Yellow. Odważ się być inny.

Światła

Podwójne reflektory LED oraz światła LED do jazdy dziennej stanowią znak rozpoznawczy nowego SUVa.

Kaskadowy grill

Kaskadowy grill oraz podwójne reflektory podkreślają odważny design modelu KONA.

Lusterka boczne

Dach oraz boczne lusterka do wyboru w kolorze dwutonowym lub w kolorze lakieru nadwozia pozwolą Ci dopasować SUVa do Twojego stylu.

 

Wykończenie nadwozia

Srebrne, matowe akcenty na bokach podkreślają eleganckie linie auta.

Felgi

Możliwość wyboru wielkości aluminiowych felg aż do 18’’.

Tylne lampy LED

Kierunkowskazy LED oraz światła cofania umieszczone w eleganckich osłonach lamp okalających tył samochodu.

 

Ty dopasowujesz.

Przywiązywanie uwagi do detali sprawiło, że nowy model KONA jest tak wyjątkowy. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, możesz odkryć niezwykły poziom komfortu. Nadaj charakteru wnętrzu swojego SUVa, wybierając pomiędzy czterema wariantami kolorystycznymi. Koniec z nudnymi deskami rozdzielczymi!

 

OSIĄGI

Ty pobudzasz.

To, co lubisz - moc, zabawa i wydajność. KONA oferuje Ci wybór pomiędzy dwoma turbodoładowanymi silnikami benzynowymi. Pierwszy to 1.6 T-GDI, który dostarcza moc 177 KM i ma napęd na cztery koła. Silnik ten współpracuje z 7-stopniową, dwusprzęgłową skrzynią biegów (7DCT), która łączy wydajność skrzyni manualnej z wygodą skrzyni automatycznej. Drugą jednostką napędową jest silnik 1.0 T-GDI 120 KM z napędem na jedną oś i 6-stopniową, manualną skrzynią biegów, która została zoptymalizowana, aby obniżyć spalanie. W 2018 roku do powyższych silników benzynowych dołączy również nowy silnik Diesel 1.6 CRDi.

6-biegowa manualna skrzynia biegów

6-biegowa manualna skrzynia biegów jest zoptymalizowana dla lepszej wydajności paliwowej. Dostępna w wersji z 3-cylindrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym 1.0 T-GDI z napędem na przednią oś.

7-biegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów (7DCT)

7- biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT) łączy wydajność i przyjemność jazdy skrzyni manualnej z wygodą skrzyni automatycznej. W wersji z 7DCT dostępne są dwa tryby jazdy: normalny i sportowy.

 
 
 

Ty przejmujesz kontrolę.

KONA - Nowy SUV Hyundai oferuje napęd na cztery koła, aby zapewnić Ci optymalne właściwości jezdne oraz bezproblemowe pokonywanie zakrętów. Dzięki możliwości włączania i wyłączania napędu na obie osie, pokonujesz śliskie nawierzchnie oraz wyboiste, podmiejskie trasy bezpieczniej i z większą przyjemnością. Zaawansowany system kontroli trakcji poprawia zwrotność i stabilność, co przekłada się na doskonałą dynamikę jazdy. Bo nie liczy się tylko dotarcie do celu, ale także sposób, w jaki to zrobisz.

Wnętrze modelu

Technologia - Ty realizujesz.

Nowy Hyundai KONA zapewni Ci łączność, której oczekujesz i innowacje, które sprawiają, że życie staje się łatwiejsze - takie jak Head-up display, bezprzewodowe ładowanie telefonu czy wysoko umiejscowiony ekran dotykowy dla lepszej widoczności i łatwiejszego dostępu.

Head-up display (HUD)

Elektroniczny wyświetlacz przezierny Head-up to wiodąca w tej klasie technologia, która poprawia Twoje bezpieczeństwo i wprost na linii Twojego wzroku wyświetla najważniejsze informacje.

Nawigacja z 8-calowym ekranem

8-calowy ekran dotykowy jest zintegrowany z nawigacją 3D i funkcjami łączności, dostarcza informacji o ruchu na drodze, pogodzie, radarach pomiaru prędkości oraz punktach POI na trasie. Nawigacja jest dostępna z 7-letnią, darmową subskrypcją usług LIVE.

 

Bezprzewodowe ładowanie telefonu

Ulokowany w centralnej konsoli panel ładujący (technologia Qi) pozwala w łatwy sposób naładować Twój smartfon* bez dodatkowych kabli
*Niekompatybilne smartfony wymagają użycia adaptera bezprzewodowego ładowania.

Cyfrowy wyświetlacz

Wygodnie umiejscowiony i czytelny wyświetlacz 4.2” LCD dostarcza najważniejsze dla kierowcy informacje, takie jak włączone funkcje bezpieczeństwa, zużycie paliwa, pozostały zasięg, komendy nawigacji, temperaturę na zewnątrz i wiele więcej.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Hyundai SmartSense

Nowy model KONA jest liderem pod względem nowoczesnych technologii bezpieczeństwa, ponieważ został wyposażony w SmartSense - innowacyjny pakiet zaawansowanych systemów aktywnego bezpieczeństwa.

Asystent ostrzegania o możliwej kolizji z przodu (FCA) z funkcją wykrywania pieszych

System FCA wykorzystuje przednią kamerę oraz czujnik radarowy do monitorowania ruchu z przodu pojazdu. Gdy system wykryje potencjalną kolizję z samochodem lub pieszym, ostrzeże kierowcę i, jeśli będzie to konieczne, automatycznie zwolni lub zatrzyma samochód.

Asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA)

System LKA, korzystając z przedniej kamery, monitoruje linie pasa ruchu. W przypadku niezamierzonej zmiany pasa ostrzeże kierowcę i wprowadzi korektę toru jazdy.

Asystent wykrywania pojazdów w “martwym polu” przy zmianie pasa ruchu (BSD)

Wykorzystując dwa czujniki umieszczone w tylnym zderzaku, system monitoruje ruch w obszarze “martwego pola” i ostrzeże kierowcę sygnałem dźwiękowym, gdy w momencie zmiany pasa ruchu wykryje zbliżający się pojazd.

 

System inteligentnych świateł drogowych LED

Asystent świateł drogowych (HBA) wykrywa pojazdy zarówno jadące z naprzeciwka, jak i jadące z przodu na tym samym pasie ruchu i dostosowuje długość świateł. System statycznego doświetlania zakrętów uruchamia się podczas skrętu, oświetlając obszar z przodu i poprawiając widoczność w nocy.

System ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCTA)

Podczas cofania z ciasnego miejsca parkingowego system zredukuje możliwość kolizji. Korzystając z dwóch tylnych czujników, ostrzeże kierowcę o nadjeżdżającym poprzecznie pojeździe.

System monitorujący poziom koncentracji kierowcy (DAA)

System DAA przenosi bezpieczeństwo i wygodę jazdy na zupełnie nowy poziom. Monitoruje i analizuje sposób jazdy kierowcy, a kiedy wykryje zmęczenie lub dekoncentrację kierowcy, uruchomi sygnał dźwiękowy i wyświetli informację sugerującą zrobienie sobie przerwy.

 
 
 

 

 Zalety modelu

Ty pomieścisz wszystko.

Zaprojektowany, abyś mógł zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Wszechstronny SUV KONA oferuje mnóstwo przestrzeni zarówno pasażerskiej, jak i ładunkowej – 361 l pojemności bagażnika czyni go jednym z najbardziej przestronnych aut w swojej klasie. Nie ważne, w jaki sposób odkrywasz, co Cię nakręca do działania, KONA zapewni Ci stałą łączność i innowacje, które sprawiają, że wszystko staje się dużo łatwiejsze. Wysokiej jakości system nagłośnienia marki Krell zapewnia znakomitą jakość dźwięku, dzięki czemu naprawdę możesz dać czadu.

Wszechstronny SUV KONA jest jednym z najbardziej przestronnych aut w swojej klasie. Szeroko otwierająca się klapa bagażnika i niski próg umożliwiają szybkie i bezproblemowe pakowanie bagażu. Kompaktowy model KONA oferuje aż 361 l pojemności bagażnika, a jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, możesz łatwo złożyć tylne siedzenia i zyskać przestrzeń o łącznej pojemności 1 143 l, idealną na weekendowe wypady.

Ty dajesz czadu.

W mieście bądź online, w stałym kontakcie ze światem. Jadąc za miasto na off-road, możesz być całkowicie offline. Wysokiej jakości system nagłośnienia marki Krell zapewnia znakomitą jakość dźwięku, dzięki czemu możesz dać czadu dokądkolwiek zmierzasz. Nie ważne, w jaki sposób odkrywasz, co Cię nakręca do działania, KONA zapewni Ci stałą łączność i innowacje, które sprawiają, że wszystko staje się dużo łatwiejsze – na przykład 8-calowy dotykowy ekran, dzięki któremu masz łatwy dostęp do wszystkich informacji.

System nagłośnienia marki KRELL

8-calowy ekran dotykowy

 

 

Zobacz galerie

csm_hyundai-all-new-kona-2017-details-13-1610_988607b679
csm_hyundai-all-new-kona-2017-details-12-1610_dd2beacc23
csm_hyundai-all-new-kona-2017-details-14-1610_0dedb3e773
csm_hyundai-all-new-kona-2017-details-15-1610_9a9c362577
csm_hyundai-all-new-kona-2017-details-17-1610_8fa541e791
csm_hyundai-all-new-kona-2017-exterior-16-1610_10d158df8e
csm_hyundai-all-new-kona-2017-exterior-11-1610_614bb4be07
csm_hyundai-all-new-kona-2017-exterior-07-1610_2fa02180a9
csm_hyundai-all-new-kona-2017-exterior-06-1610_adc3af2b3b
csm_hyundai-all-new-kona-2017-exterior-04-1610_cf9e3bb87d
Kona_Exterior_1_01
Kona_Exterior_2_01
Kona_Exterior_4
Kona_Exterior_5
Kona_Exterior_8
Kona_Exterior_9
Kona_Exterior_10
Kona_Interior_1_01
Kona_Interior_2
Kona_Interior_3
Kona_Interior_7
Kona_Interior_8
Kona_Interior_9
1

Hyundai Kona dostępny od ręki

20180131_145814
20180521_102136
20180404_111356
Previous Next