tel. 81 749 58 80
biuro@autobroker.pl

Naprawy blacharsko - lakiernicze

Centrum Likwidacji Szkód wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych

Oferujemy Państwu usługi w zakresie napraw blacharsko - lakierniczych. W swoim obiekcie w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej 10 dysponujemy blacharnią i lakiernią wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt, a dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Znajomość procesów technologicznych i ich permanentne wykorzystywanie daje gwarancję starannie wykonanej naprawy.

W procesie napraw lakierniczych stosujemy produkty SIKKENS będące marką premium firmy AKZO NOBEL, jednego z największych na świecie dostawców materiałów lakierniczych dla branży motoryzacyjnej.

Dlaczego my ?

Doświadczenie - Rok 2012 był przełomowy dla naszego Centrum Likwidacji Szkód. Zmiany organizacyjne oraz inwestycje pozwoliły zwiększyć wydajność i jakość świadczonych usług, w rezultacie czego udało nam się naprawić ponad 1 500 samochodów. W regionie lubelskim jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie likwidacji szkód po wypadkowych.

Zgłoszenie szkody - Naszym zadaniem jest przede wszystkim pomoc w przejściu czasem skomplikowanego procesu likwidacji szkody. Naprawiając auto u nas - gwarantujemy pomoc w zgłoszeniu szkody i kompletacji dokumentów.

Jakość - Dzięki ciągłej inwestycji w rozwój pracowników oraz najnowocześniejszy sprzęt, jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.

Czas - Współpracujemy stale z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych dzięki czemu czas naprawy skracany jest do technologicznego minimum.

Zachowanie mobilności - swoim klientom oferujemy samochód zastępczy na okres unieruchomienia uszkodzonego auta.

Należymy do Acoat Selected

Międzynarodowa grupa warsztatów, która wspólnie z firmą AkzoNobel dąży do osiągnięcia pozycji liderów w branży naprawy samochodów. Razem tworzymy Forum wymiany doświadczeń i podwyższania poziomu wiedzy dotyczącej rynku motoryzacyjnego w Europie.

Acoat selected to:

Grupa właścicieli i osób zarządzających warsztatami otwartych na:

- pogłębianie wiedzy dotyczącej rynku napraw;

- dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem;

- spełniających wysokie kryteria poziomu obsługi klienta i organizacji pracy;

- zorientowanych na analizę i poprawę rentowności prowadzonych przedsiębiorstw;

- inwestujących w nowoczesne oprzyrządowanie warsztatów;

- dążących do monitorowania i utrzymywania wysokiej jakości napraw opartej na technologii Sikkens;

- chroniących środowisko

Zapraszamy
Pn - Pt 800 - 1800