tel. 81 749 58 80
biuro@autobroker.pl

Hyundai i30 Wagon

Zobacz jak udogodnienia w Hyundaiu i30 Wagon mogą wpłynąć na Ciebie – Twój komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy. Pozostaw komplikacje za sobą i wybierz nowy ideał samochodu.

 

 

Stylistyka modelu

WYJĄTKOWY STYL - Każdy detal, dopracowany z uwagą i pasją, wyraża ponadczasowy styl nowego modelu.

Ponadczasowe wzornictwo

Precyzyjnie ukształtowana sylwetka nadwozia i dopracowane detale tworzą samochód o niezwykłej elegancji i wyrafinowaniu.

Zaawansowane światła LED

Smukłe reflektory przednie wykorzystują szereg projektorów ledowych, zarówno podczas włączania świateł mijania, jak i drogowych. W porównaniu z tradycyjnymi, lampy w technologii LED są jaśniejsze i bardziej energooszczędne.

Kombinacja tylnych świateł

Mocny poziomy akcent w postaci tylnych świateł dodatkowo podkreśla atletyczną i zdecydowaną sylwetkę Nowego i30 Wagon.
 

Kaskadowy grill

Kształt nowego kaskadowego grilla, zainspirowany widokiem płynącej stopionej stali, stanie się elementem rozpoznawczym dla wszystkich modeli marki Hyundai.

Światła do jazdy dziennej LED

Przednie reflektory LED podkreślają szerokość samochodu i jego nowoczesny, zaawansowany technologicznie wygląd.

 Tylne światła LED

Mocny poziomy akcent w postaci tylnych świateł dodatkowo podkreśla atletyczną i zdecydowaną sylwetkę Nowego i30 Wagon.
 

Wnętrze modelu

NAJWYŻSZY KOMFORT JAZDY

Przemyślany i elegancki projekt oraz najwyższa jakość detali sprawiają, że wnętrze samochodu jest wyjątkowo eleganckie, a przy tym należy do najbardziej przestronnych w swojej klasie.

System informujący o znakach ograniczenia prędkości (SLIF)

System SLIF wykorzystuje dane z przedniej kamery oraz informacje z nawigacji, aby identyfikować ograniczenie prędkości i na bieżąco informować o nich kierowcę. Dane te wyświetlane są w systemie nawigacji, jak i na centralnym wyświetlaczu pomiędzy zegarami.

System monitorowania "martwego pola" (BSD)

Pomożemy Ci widzieć wszystko. System wykorzystuje wizualne i dźwiękowe sygnały, aby ostrzec o możliwej kolizji z innymi pojazdami w tzw. "martwym polu".

8-calowy ekran dotykowy z nawigacją

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące jazdy są wyświetlane na 8-calowym wyświetlaczu wygodnie umiejscowionym w zasięgu ręki i wzroku. System nawigacji obejmuje 7-letnią darmową subskrypcję usług Live Services.
 

 

 Zalety modelu

 

NOWOCZESNE SILNIKI

Szeroki wybór wydajnych silników, które dostarczają mocy od 100 do 140 KM. Na szczególną uwagę zasługują dwa nowe turbodoładowane silniki benzynowe: 1.0 o mocy 120 KM oraz 1.4 o mocy 140 KM. 

PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii bezpieczeństwa,podróż i30 Wagon zapewni wszystkim pasażerom spokój ducha.

PODRÓŻ PEŁNA UDOGODNIEŃ

Najwyższej klasy elementy wyposażenia i szereg systemów wspierających kierowcę zapewnią najwyższy komfort i przyjemność z jazdy.

 

Zobacz galerie

highlight_style_list_bg_01
i30-wagon-slider_wewnatrz
i30-wagon-slider_wewnatrz_bagaznik
parallax3
tlo_slider_3_panel_dotykowy
wnetrze_slider