tel. 81 749 58 80
biuro@autobroker.pl

Hyundai ix20

 

Stylistyka modelu

WSZECHSTRONNOŚĆ I PRZESTRONNOŚĆ W NOWEJ ODSŁONIE. 
NOWY ix20

Charakterystyczny dla Hyundaia, heksagonalny grill, unowocześnione lampy przednie oraz opcjonalne światła tylne w technologii LED to nowości w modelu ix20. Nowy ix20 zyskał również unowocześnione jednostki napędowe, spełniające normę Euro VI i gwarantujące niższe spalanie.

Wyjątkowa dla Hyundaia ix20 przestronność wnętrza zawarta w kompaktowych rozmiarów nadwozia pozostała zmian.

Przestronna kabina pasażerska i funkcjonalne wnętrze to efekt zastosowania podwyższonej linii dachu oraz stosunkowo długiego rozstawu osi.

Wnętrze modelu

Podgrzewana, wielofunkcyjna kierownica

Koło kierownicy w Nowym ix20 może być podgrzewane, przyjemnie zaskakując w mroźne dni. Zdalne sterowanie systemem audio oraz systemem Bluetooth to natomiast nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo.

 

System audio nowej generacji

Nowy ix20 dostępny jest z systemem audio nowej generacji, który zawiera podłączenie do iPhone'a, iPoda oraz innych odtwarzaczy poprzez USB i AUX oraz system łączności bezprzewodowej Bluetooth. Nawigacja fabryczna z 7-calowym wyświetlaczem wyświetla widok z kamery cofania oraz oferowana jest z pakietem MapCare czyli 6-cioma darmowymi aktualizacjami map.

 
 

 Zalety modelu

Reflektory przednie


Przednie reflektory łączące efektywne światła mijania oraz światła do jazdy dziennej charakteryzują się również unowocześnionym designem, który nadaje nowy rys stylistyce przodu auta.

Światła tylne


Opcjonalne, tylne światła LED są doskonale widoczne dla innych kierowców oraz wyglądają po prostu znakomicie.
 
 

Zobacz galerie

ix20_1
ix20_2
ix20_3
ix20_4
ix20_5
ix20_6
ix20_7