tel. 81 749 58 80
biuro@autobroker.pl

Hyundai Tucson

 

DOSKONAŁE POŁĄCZENIE STYLU I TECHNOLOGII

Nowy Tucson łączy znakomite właściwości jezdne z funkcjonalnością i stylem.

Stylistyka modelu

Mocna i zwarta sylwetka nowego Tucsona ujawnia silny, sportowy charakter samochodu, który aż rwie się do jazdy. Charakter Tucsona widać w każdym szczególe - począwszy od atrakcyjnych reflektorów LED, płynnie wkomponowanych w górne naroża heksagonalnego grilla, przez dynamicznie zarysowane linie boczne, aż po szeroki, wyrazisty tył.

Aerodynamiczna sylwetka

Atrakcyjna i opływowa sylwetka nowego Tucsona to nie tylko kwestia estetyki. To również wynik poprawionego czołowego współczynnika oporu powietrza (Cx), który wraz z szerszym rozstawem kół poprawia stabilność pojazdu przy dużych prędkościach. Lepsze wyniki uzyskano dzięki ukształtowaniu przedniego zderzaka, obniżonej linii słupka A, tylnym i bocznym spoilerom oraz zoptymalizowanej aerodynamice podwozia.

Inteligentny i praktyczny

Inteligentna klapa bagażnika otwiera się automatycznie, gdy kluczyk zbliżeniowy znajdzie się przez 3 sekundy w pobliżu tylnej części Tucsona. Dzięki temu z łatwością zapakujesz ciężkie lub duże ładunki. Dzięki tylnej kanapie dzielonej w proporcji 60:40 możesz szybko i łatwo dostosować przestrzeń bagażową do swoich potrzeb.

Inteligentna tylna klapa
System składania foteli
 

Bezpieczeństwo pasażerów

Nowy Tucson łączy najmocniejsze materiałyz inteligentnymi technologiami, aby zapewnić pełną ochronę wszystkim pasażerom. Kabina pasażerska wykonana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości (AHSS) w procesie tłoczenia na gorąco. Mocnej konstrukcji towarzyszy szereg systemów bezpieczeństwa czynnego: AEB, LDWS, BSD i ATCC.

 

Nowy silnik 1.6 T-GDI
z siedmiobiegową skrzynią DCT

Szybkie zmiany, doskonała dynamika i niskie zużycie paliwa. To efekt połączenia nowej jednostki 1.6 T-GDI
z nową dwusprzęgłową przekładnią 7-biegową (DCT).

 

Wnętrze modelu

Wnętrze nowego Tucsona odzwierciedla wyrazisty i czysty design zewnętrza pojazdu.
Przełączniki i wskaźniki zgrupowane w sposób optymalizujący funkcjonalność i łatwość obsługi, zapewniają wygodę w podróży.

 
 

 Zalety modelu

Inteligentny Asystent Parkowania (SPAS)


Koniec z problemami z parkowaniem. System SPAS wykorzystuje czujniki ultradźwiękowe umieszczone z przodu, po bokach i z tyłu pojazdu. System identyfikuje dostępne miejsca parkingowe, a następnie automatycznie kieruje na nie pojazd. Radzi sobie z parkowaniem równoległym (tzw. kopertą) i prostopadłym. SPAS posiada również funkcję EXIT MODE, która wyprowadzi pojazd z miejsca w którym samochód jest zaparkowany.

 

Inteligentna klapa bagażnika


System automatycznie otworzy klapę, gdy osoba trzymająca kluczyk znajdzie się w pobliżu tyłu pojazdu przez minimum 3 sekundy. Przed otwarciem pokrywy bagażnika, samochód wyemituje dyskretny sygnał dźwiękowy oraz uruchomi na krótko światła awaryjne.

 

Podgrzewanie i wentylacja siedzeń


Odczuj komfort przez cały rok dzięki siedzeniom, które zapewnią Ci ciepło w zimie, a ochłodzą latem. Wentylacja odbywa się za pomocą zintegrowanego systemu wentylatorów. Przednie fotele posiadają 3-stopniowy poziom ogrzewania, a tylne (siedziska i oparcia) 2-stopniowy.

 

 

Zobacz galerie

hyundai-lublin-tucsan - 1
hyundai-lublin-tucsan - 2
hyundai-lublin-tucsan - 3
hyundai-lublin-tucsan - 4
hyundai-lublin-tucsan - 5
hyundai-lublin-tucsan - 6
hyundai-lublin-tucsan - 7
hyundai-lublin-tucsan - 8
hyundai-lublin-tucsan - 9
hyundai-lublin-tucsan - 10
hyundai-lublin-tucsan - 11
hyundai-lublin-tucsan - 12
hyundai-lublin-tucsan - 13
hyundai-lublin-tucsan - 14
 

Hyundai Tucson dostępny od ręki

DSC_0149
20171213_163015
20180212_102142
Previous Next