tel. 81 749 58 80
biuro@autobroker.pl

Hyundai i20

 

Stylistyka modelu

WYGLĄD, KTÓRY PRZYCIĄGA SPOJRZENIA

Od reflektorów, po sportową linię dachu, od ostrych konturów, po elegancki i zaskakująco wkomponowany słupek C, od nowego i20 po prostu nie da się oderwać wzroku. 
Hyundai i20 nowej generacji udowadnia, że stylistyka nadwozia może budzić podziw. Masywny wygląd nadwozia łączy się tu z dynamicznie zarysowanymi kształtami, sprawiając imponujące wrażenie.

STYLISTYKA PRZYSPIESZAJĄCA BICIE SERCA

Język projektowania "Fluidic Sculpture 2.0" ponownie owocuje pięknem zapierającym oddech.

Wnętrze modelu

ELEGANCJA I WYGODA – PRZESTRZEŃ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Gdy rozgościsz się we wnętrzu i20 i poczujesz atmosferę tego miejsca, przestaniesz myśleć o powrocie do codzienności.
Wyjątkowa jakość użytych materiałów pobudzi twoje zmysły. Przestronne wnętrze z dużą ilością miejsca na nogi pozwala na komfortową jazdę 5 osobom, nawet podczas długich podróży. We wnętrzu i20 znajdziesz wymarzony odpoczynek nie tylko dla Ciebie, ale i całej twojej rodziny.

Kabinę wykończono korzystając ze starannie dobranych materiałów, tworząc unikalną atmosferę wnętrza wysokiej jakości. Klasa wykończenia jest zauważalna, a dzięki przyjemnym w dotyku materiałom - również namacalna. Wnętrze i20 można zindywidualizować poprzez wybór pakietów wyposażenia i cieszyć sie komfortem jazdy potęgowanym nowym, ergonomicznym układem deski rozdzielczej. Hyundai i20 oferuje jedną z najbogatszych kombinacji kolorów nadwozia, wykończenia wnętrza i rodzajów tkanin - do Twojego wyboru. Z wybraną tapicerką zgrano kolorystycznie wysokiej jakości tworzywa (TPO), których użyto do wykonania deski rozdzielczej i wewnętrznych paneli drzwi pojazdu.

Podgrzewana, wielofunkcyjna kierownica

Koło kierownicy w Nowym ix20 może być podgrzewane, przyjemnie zaskakując w mroźne dni. Zdalne sterowanie systemem audio oraz systemem Bluetooth to natomiast nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo.

System audio nowej generacji

Nowy ix20 dostępny jest z systemem audio nowej generacji, który zawiera podłączenie do iPhone'a, iPoda oraz innych odtwarzaczy poprzez USB i AUX oraz system łączności bezprzewodowej Bluetooth. Nawigacja fabryczna z 7-calowym wyświetlaczem wyświetla widok z kamery cofania oraz oferowana jest z pakietem MapCare czyli 6-cioma darmowymi aktualizacjami map.

iPod jest zastrzeżonym znakiem towarowym Apple Inc.

 
 

 Zalety modelu

Reflektory przednie

Przednie reflektory łączące efektywne światła mijania oraz światła do jazdy dziennej charakteryzują się również unowocześnionym designem, który nadaje nowy rys stylistyce przodu auta.

Światła tylne

Opcjonalne, tylne światła LED są doskonale widoczne dla innych kierowców oraz wyglądają po prostu znakomicie.

 
 

Zobacz galerie

Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20
Nowy i20

Hyundai i20 dostępny od ręki

IMGP6690
DSC_0112
20180327_122526
20180521_125733
Previous Next