tel. 81 749 58 80
biuro@autobroker.pl

Suzuki Jimmy

 

 

Stylistyka modelu

Prawdziwy towarzysz 4x4.

Bez względu na stan drogi i panujące warunki zawsze dotrzesz do celu. W odróżnieniu od innych aut miejskich o stylistyce typu off-road, Jimny jest wszechstronny w mieście i niezawodny w terenie.

Codziennie nowa przygoda.

Gdziekolwiek jesteś, Twój Jimny jest zawsze gotowy do drogi. Zwinnie porusza się w ruchu miejskim i parkuje na niewielkiej przestrzeni. W terenie sprawnie pokonuje przeszkody i trudne nawierzchnie. Zachęca do prawdziwej wyprawy. Odkrywaj świat z Suzuki Jimny.
 

Wnętrze modelu

Kierownica układa się komfortowo w dłoniach a pozycja kierowcy w wygodnym fotelu pozwala się odprężyć nawet podczas najdłuższych podróży. Poręczne schowki są w zasięgu rąk. Duże i czytelne wskaźniki na desce rozdzielczej dostarczają wszelkich istotnych informacji. Jimny pomieści komfortowo 4 dorosłe osoby, oferując każdej wystarczającą ilość miejsca, aby podróż przebiegała w dobrej atmosferze. Dzięki szeroko otwieranym drzwiom oraz mechanizmowi przedniego fotela pasażera, który przesuwa się do przodu ułatwiając zajęcie i opuszczenie miejsc z tyłu, wsiadanie i wysiadanie jest bardzo łatwe. Oparcia tylnych siedzeń składają się oddzielnie tworząc potrzebną przestrzeń dla bagażu o różnym kształcie i wymiarach. Doskonała jakość wykonania jest widoczna w każdym elemencie wnętrza. Tapicerka siedzeń jest wykonana z trwałej tkaniny wysokiej jakości (skóra syntetyczna w wersji Elegance). 
 
 
Kieszenie w drzwiach
Tylna półka boczna z uchwytem do napojów (lewa i prawa strona)
Tylna półka boczna z uchwytem do napojów (lewa i prawa strona)
 

 

Zalety modelu

 
 

Solidna konstrukcja

Rama nośna typu drabinowego o dużej sztywności (składająca się z 3 części) zapewnia stabilną jazdę 4x4 oraz skutecznie tłumi drgania pochodzące od układu jezdnego. Rama opiera się na zawieszeniu zależnym z trzema elementami prowadzącymi (z przodu i z tyłu), sprężynami i sztywnymi mostami napędowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu Jimny doskonale sobie radzi zarówno z zakrętami na autostradzie jak i skalistymi nasypami.

Stworzony do terenu

Nadwozie Jimny jest połączone ze sztywną ramą za pomocą odpowiednio skonstruowanych poduszek, które tłumią hałasy i wibracje pracy układu zawieszenia. Niezależne zamocowanie amortyzatorów obok sprężyn pozwala uzyskać większy skok i bardziej płynną reakcję zawieszenia.
 

Zobacz galerie